Důležité informace pro zákazníky:

Minimální cena objednávky musí být alespoň 260 Kč.

V horkých letních dnech doporučujeme zvolit pro dodání zásilky Balík Na poštu (stačí připsat poznámku do objednávky).

Zboží lze poslat prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky nebo Balík na poštu (170 Kč - 190 Kč), též jako EMS (260 Kč - 300 Kč). Ceny poštovného účtujeme dle aktuálního ceníku České pošty.

Možnost osobního odběru v Praze 8 - Čimicích (viz mapa).

Vyzvednutí krmného hmyzu je možné vždy v úterý od 11.hod do 18.hod nebo ve středu od 11.hod do 15.hod.

Objednávky na další týden musí být doručeny nejpozději do nedělního večera večer formou SMS zprávy nebo e-mailem. Zásilky posílané poštou posíláme vždy v úterý a ve středu. Nutnou podmínkou pro zaslání je též tel. kontakt.

Balíme obvykle v pondělí, zásilku nad 10 000 Kč kdykoliv dle dohody.

Při balení cvrčků dáváme do každého balení 5% množství navíc.

Při zasílání hmyzu poštou neručíme za případný úhyn vlivem extrémních teplot (zima nebo horko). V zimním období doporučujeme k zásilce objednat topný sáček za 25 Kč.

Informace o zpracování osobních údajů:

Vážení zákazníci,
tímto Vám poskytujeme informace o zpracovávání osobních údajů. Osobní údaje získáváme a zpracováváme jen v nezbytném rozsahu. Při jejich zpracování dodržujeme zejména standardy jejich ochrany podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Níže uvádíme podstatné informace, které mohou být pro Vás důležité.

1. Správcem Vašich osobních údajů je: SuperHmyz.cz, zodpovědná osoba – Adéla Šťastná, Vysočanská 568, Praha 190 00, IČ: 03463699. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás obrátit na email: superhmyz@seznam.cz .

2. Zpracováváme zejména tyto Vaše osobní údaje: jméno, příjmení, adresu, email, telefon, objednávku.

3. Vaše údaje zpracováváme z důvodu: Nezbytnosti pro plnění smlouvy, nezbytnosti pro plnění zákonných povinností, našich oprávněných zájmů.

4. Osobní údaje (nezbytně nutné) jsou poskytovány třetí straně pouze pro účely účetnictví, přepravy a doručení zboží.

5. Osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy po nezbytně dlouhou dobu.