Důležité informace pro zákazníky:

Vážení zákazníci, upozorňujeme na změnu telefonního čísla na: +420 725 189 777

Zboží lze poslat prostřednictvím České pošty jako Balík do ruky nebo Balík na poštu (180 Kč - 260 Kč / podle velikosti od S do L), též jako EMS (250 Kč - 330 Kč). Ceny poštovného účtujeme dle aktuálního ceníku České pošty.

Možnost osobního odběru: Praha 8 - Troja (viz mapa).

Vyzvednutí krmného hmyzu je možné vždy v úterý od 11.hod do 18.hod nebo ve středu od 11.hod do 15.hod. Platba je zde možná pouze v hotovosti!

Za neomluvené nebo opakované nevyzvednutí objednaného zboží (způsob odběru - osobní odběr) účtujeme storno poplatek ve výši 100 Kč.

Za nevyzvednutí objednaného zboží (způsob odběru - dobírka), účtujeme storno poplatek ve výši 100 Kč + náklady spojené s dopravou.

Objednávky na další týden musí být doručeny nejpozději do nedělního večera večer formou SMS zprávy nebo e-mailem. Zásilky posílané poštou posíláme vždy v úterý a ve středu. Nutnou podmínkou pro zaslání je též tel. kontakt.

Balíme obvykle v pondělí, zásilku nad 10 000 Kč kdykoliv dle dohody.

Při balení cvrčků dáváme do každého balení 5% množství navíc.

Při zasílání hmyzu poštou neručíme za případný úhyn vlivem extrémních teplot (zima nebo horko). V zimním období doporučujeme k zásilce objednat topný sáček za 25 Kč.

Informace o zpracování osobních údajů:

Vážení zákazníci,
tímto Vám poskytujeme informace o zpracovávání osobních údajů. Osobní údaje získáváme a zpracováváme jen v nezbytném rozsahu. Při jejich zpracování dodržujeme zejména standardy jejich ochrany podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016, obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Níže uvádíme podstatné informace, které mohou být pro Vás důležité.

1. Správcem Vašich osobních údajů je: SuperHmyz.cz, zodpovědná osoba – David Vyhlídal, Na Rybníčku 28, Líbeznice 250 65, IČ: 08575771. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně zpracování Vašich osobních údajů, můžete se na nás obrátit na email: superhmyz@seznam.cz .

2. Zpracováváme zejména tyto Vaše osobní údaje: jméno, příjmení, adresu, email, telefon, objednávku.

3. Vaše údaje zpracováváme z důvodu: Nezbytnosti pro plnění smlouvy, nezbytnosti pro plnění zákonných povinností, našich oprávněných zájmů.

4. Osobní údaje (nezbytně nutné) jsou poskytovány třetí straně pouze pro účely účetnictví, přepravy a doručení zboží.

5. Osobní údaje zpracováváme v souladu s právními předpisy po nezbytně dlouhou dobu.